MyDataManager: Aylık veri kullanımını izleme!

MyDataManager: Aylık veri kullanımını izleme!
Akıllı cihazlarınız ile kullanmış olduğunuz veri dolaşımını izleyin!

İnternet paketiniz sınırsız değil ve sürekli aylık kullanım sınırını aşıyorsanız veri kullanımınızı kontrol edebileceğiniz süper bir uygulama: My Data Manager.

Herkes akıllı telefonunu veya tabletini wifi üzerinden kullanmıyor olabilir. My Data Manager uygulaması ile mobil veri kullanımını planlı bir şekilde kullanarak tasarruf yapma imkanı bulabilirsiniz. Uygulamayı Android Market'den ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulamayı yüklemek için buraya tıklayın yada en altda bulunan QR Kod'u akıllı telefonunuz ile taratarak uygulamaya erişebilirsiniz.  

Uygulama Wi-Fi ile GSM üzerinden yaptığınız data alışverişini ayırabiliyor ve istatistiksel olarak uygulama bazında size kullanmış olduğunuz veri transferlerinin raporunu sunuyor.

  
Uygulamanın Ekran Görüntüsü


MyDataManager - QR Kod

  

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi