Müziğin sosyal ağı

Müziğin sosyal ağı

Tune wiki www.tunewiki.com sitesinin uygulaması uygulama kendi müzik listenizden müzik dinlerken sizin tarzınıza uygun insanları takip etmenize imkan kılıyor. Özellikle son zamanların hit bir parçasını dinlerken o an uygulamayı kullananlardan dünyanın hangi bölgelerinden dinlediğini görmek gerçekten güzel bir şey. Bu arada istediğiniz insanları yada arkadaşlarınızı müzik uygulaması içerisinde takip edebilir. Oy verebilir onların dinlediği şarkıları da dinleyebilirsiniz. Uygulama diğer sosyal sosyal ağlarda olması gerektiği gibi android ve ios tabanlı. 

Aslında site şarkı sözü odaklı bir site ama uygulaması daha da gelişmiş. Normalde şarkıla 40 üzeri dile kadar çevrilmiş olabiliyor fakat ne yazık ki Türkçe desteklenmiyor. Kullananların bağlandığı ve  bırakamadığı uygulama sizinde hastası olmanız için sizi bekliyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi