Motorola'dan akıllı telefon piyasını canlandıracak hareket!

Motorola'dan akıllı telefon piyasını canlandıracak hareket!
Motorola yıllar sonra tekrar hatırlanmak için sihirli gücünü kullanarak ilk adımını atmaya başlıyor.

2004 yılında Motorola Razr telefonu, süper ince ve şık bir çerçeve ile inanılmaz derecede popüler olmuştu. Motorola yıllar sonra tekrar hatırlanmak için sihirli gücünü kullanarak ilk adımını atmaya başlıyor.

Daha önce 11.11.11 saat 11:11'de piyasaya süreceğini açıkladığı ve Android 2.3 işletim sistemi ile eleştirilen Motorola kendisi için bu günü sihirli olarak görüyor. Büyük bir dokunmatik ekran ve yüksek hızlı 4G LTE ağı kullanma yeteneği ile ön plana çıkacak olan Motorola'nın bilgisayarınızdan kablosuz depolama, içerik akışı ve indirme için MotoCast hizmeti çok konuşulacağ benziyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi