Motorola Droid Razr HD'nin görüntüleri sızdı

Motorola Droid Razr HD'nin görüntüleri sızdı
Motorola’nın 5 Eylül’de tanıtacağı en yeni telefonu DROID RAZR HD’ye ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internete sızdı.

Önümüzdeki ay içerisinde tanıtımı yapılması beklenen Motorola’nın yeni akıllı telefonu Droid Razr HD’nin fotoğrafları sosyal medyaya sızdı. Geçtiğimiz haftalarda da görüntüleri YouTube’a sızan bu akıllı telefonun ilk görüntülerinden pek de farklı olmadığı göze çarpıyor. Android 4.0 platformuyla birlikte gelecek olan bu telefon firmanın bir önceki sürümü olan Droid Razr modeli üzerinde fazla bir değişiklik yapmadığı yalnızca dokunmatik ekran altında kapasitif tuşların yer alması dikkatleri çekiyor.

 

Motorola Droid Razr HD’nin kısa süreli olarak internete sızan videoları hemen kaldırılmış olsa da telefon hakkındaki ilk izlenimler çoktan edinildi. İnternete sızan son videolarda cihaz Droid Razr HD değil, XT926 olarak adlandırılmış.

 

Motorola Droid Razr HD Özellikleri

 

Motorola’nın yeni telefonu hakkına bugüne kadar öne çıkan bilgiler, cihazın 4.6 inç (11,6 cm) ekran genişliğine, 720piksel ekran çözünürlüğüne sahip olacağı. Çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 1.5 Ghz işlemci kullanacağı söylenen telefon microSD kart girişine ve 32 GB bellek kapasitesine sahip olacağı öne sürülüyor. Sekiz mega piksel kamerası olması beklenen telefonun batarya gücü ise 2530 mAh olabilir.

 

Henüz çıkış tarihi ve net satış fiyatıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmayan bu telefonla ilgili daha detaylı bilgileri önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi