mobilike teknolojisi gelişiyor

mobilike teknolojisi gelişiyor
madPlus ile mobil reklam sektöründe bir ilk gerçekleşiyor.

Türk mobil reklam sektöründe ilk defa uygulanan sistem madPlus, medya planlama ajanslarının ve reklam verenlerin;

Kampanya planlama ve rezervasyon işlemlerine direkt erişimini sağlıyor,

Derin kitle hedefleme olanaklarıyla kampanyanın doğru kullanıcıya ulaşmasını sağlıyor,

Gerçek zamanlı fiyat teklifleriyle kampanya optimizasyonu yapıyor.

Türkiye’de ilk defa uyguladığı mobil reklam modelleri ve sunduğu teknolojik gelişmelerle mobil reklam endüstrisinin yenilikçi şirketi mobilike, sektöre katkı sağlayan yatırımlarını sürdürüyor. İşbirlikçilerine, Türk mobil reklam pazarında daha önce uygulanmamış bir sistemi sunarak daha pratik şekilde reklam vermelerini sağlıyor. Berlin merkezli madvertise’ın aktif olduğu Almanya, İngiltere, İspanya, Fransa ve İtalya’da kullanıma açılan sistem mobilike’ın sistemine hızla entegre ediliyor. Türk mobil reklam pazarının lider oyuncusu olan şirket, madvertise teknolojisiyle sunduğu madPlus’ı Ekim 2012’de medya planlama ajanslarının ve reklam verenlerin kullanımına açacak.

Mobilike Kurucu Ortağı Volkan Biçer madPlus teknolojisi ile ilgili şunları söyledi: ”madPlus ile medya planlama ajansları veya reklam verenler, kampanyalarının performansını ve mobil reklama yaptıkları yatırımları optimize edilebilecek. Bu sayede kampanyalarının anlık durumunu, gidişatını ve diğer tüm detayları madPlus üzerinden inceleyebilecekler.”

MadPlus medya planlama ajanslarının ve markaların bağımsız olarak kampanyalarını, erişim sayısını ve bütçesini planlayabilmelerine olanak sağlıyor. Aynı zamanda coğrafi ve cihaz hedefleme olanaklarını da sunuyor. Medya planlama ajansları ve mobil reklam pazarı örneğin “alışveriş yapan anneler”, “seyahat edenler” gibi derin hedefleme olanaklarıyla kampanyalarını tanımladıkları hedef kitleye ulaştırabilecekler. Bu sayede markalar reklam harcamalarından çok daha iyi geri dönüşler elde edecekler.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi