Mobil Dosya Gezgini

Mobil Dosya Gezgini
ES File Explorer ile mobil dosyalarınız hakimiyetinizde.

Mobil  cihazlar üzerindeki kullanacağımız dosya gezginine karar vermek bazen oldukça zor olabiliyor. Özellikle yerel ağınızla iletişime geçecek bir mobil uygulama arıyorsanız tam size göre bir uygulama tavsiyemiz olacak : Es File Explorer

Program alternatiflerine göre hem arayüzü hemde yapabilecekleri yönünden çok kullanışlı. Uygulama ile hem cihazınız üzerindeki belleklere, yerel ağınıza, herhangi bir ftp adresine, Bluetooth cihazlara ve netteki herhangi bir lokasyona tek bir uygulama ile bağlanabiliyorsunuz :)

Özellikle çalıştıkları işyerlerinde yerel ağa bağlanıp ihtiyacı olan dosyaları ordan çalıştırmak isteyen kullanıcılar için çok kullanışlı bir uygulama.

Uygulama adresi için tıklayın.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi