Mitolojik dünyaya hoşgeldiniz.

Mitolojik dünyaya hoşgeldiniz.

Mitolojik oyun hastalarına güzel bir  oyun var.  II. Oyun görsellik, müzik, tasarımlar yönünden gerçektende çok güzel. Oyundaki kahramanımız ile tür tür yaratıkları yeniyoruz. Bunların arasında özellikle minotaur isimli boğa başlı yaratıklar oldukça iyi tasarlanmış. Oyunda ilerleyip kesip biçmekten fazlası var hareketler kombinasyonları yapabilirsiniz ve  oyunda belli yerlerde autosave özelliği bulunması (yani o noktadan sonra ölürseniz oyunun en başından değil son  save edilen yerden başlıyorsunuz) güzel olmuş. Oyunun en beğendiğim yeri ise arada giren demolar. Demolar öyle ki hikayenin gidişatındaki mantığı bu demolar veriyor. Üzerinde çok çalışıldığı belli demolar görsel anlamda da gerçekten çok mükemmel.

Oyunun kötü yanı yok değil. Oyun kamera açıları gerçekten çok kötü. Bazı yerlerde önümü görmek istememe rağmen kamera yan profilden çekiyor ve görmeden ilerlemek zorunda kalıyorsunuz. Diğer can sıkıcı kısım ise ilerle ve kes ötesinde  hiç mantık ile ilgibi birşey yapmıyor olmamız. Hadi bulmaca tarzı herkesin hoşuna gitmeyebilir ama bu güzellikte bir oyunun kamera açılarında bu kadar başarısız olması inanılmaz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi