Microsoft Surface Pro satışta!

Microsoft Surface Pro satışta!
Microsoft Surface Pro'nun 128 GB'lık modeli satışa sunulduktan sadece birkaç saat sonra tükendi.

Microsoft'un Surface tabletini tanıtmasının ardından Surface Pro ismini taşıyan gelişmiş tablet bilgisayarı dün akşam saatlerinde Microsoft'un online mağazası aracılığıyla satışa çıktı.

 

Satışa sunulan 128 GB hafızalı Surface Pro'lar birkaç saat içinde tamamen tükendi. Tüketiciler ürünü satın almak istediklerinde 'out of stock' yani 'şu an elimizde yok' uyarı penceresiyle karşılaşıyor. Ancak ürünün 64 GB'lık düşük hafızalı modelinin satışına devam ediliyor.

 

899 dolardan başlayan fiyatlarla satılan cihaz Best Buy, Staples gibi portallardan da temin edilebilirken, bu cihazlara özel olarak geliştirilen özel klavyeler ise 120 dolardan alıcı buluyor.

 

Surface'a kıyasla önemli farkları içinde barındıran Surface Pro'da kullanıcılar eski Windows uygulamalarını klasik masaüstü altında çalıştırabiliyor.

 

Microsoft Surface Pro'nun teknik özellikleri:

 

10.6" ekran (1920×1080 ekran)

Intel Core i5 3317U çift çekirdek işlemci

4GB DDR3 bellek

720p iki kamera

microSD kart yuvası

Bir adet USB 3.0 portu

Windows 8 Pro

Ağırlık 680gr

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi