Microsoft Skydrive'da nasıl ücretsiz 25 GB depolama yapılır?

Microsoft Skydrive'da nasıl ücretsiz 25 GB depolama yapılır?
Microsoft 25 GB'a kadar ücretsiz kullanım sağlıyor.

Microsoft Skydrive, Apple'ın iCloud'una alternatif gibi gözükse de, ondan daha fazla depolama imkanı sağladığını her fırsatta gösterdi. Pazartesi günü ücretsiz kullanıcılara 7 GB'lık bir sınırlama koydu. Ancak üyelik sahibi iseniz, bu sınırı 25 GB'a çıkarabilirsiniz.

Hazır Apple cihazlar arasında kaygan senkronizayon özelliği uygulamıyorken, Microsoft'un kullanıcılara böyle bir iyilik yapması çok güzel.(Apple 25 GB için 50$, DropBox 1 yıllık 50 GB için 100$ istiyor.)

Bir başka Skydrive artısı ise, Offive dosyalarını Word ve Excell gibi, oluşturma ve düzenleme imkanı sağlaması. Bunun için de hiç bir ücret veya kurulum istememesi.

Mobil cihazlarda full senkronizasyon sağlanamasa da, Windoes Mobile, iPhone ve iPad'lerde dosyaları görüntüleyebiliyorsunuz. Hatta fotoğraf bile yükleyebiliyorsunuz.

Upgrade(versiyon yükseltmek) çok kolay. Şöyle:

Skydrive hesabınıza gidin(skydrive.live.com). Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın. Sayfanın sol alt tarafındaki "depolama alanını yönet" linkine tıklayın. Gelen sayfada "Ücretsiz depolama" satırındaki "ücretsiz yükseltme!" linkine tıklayın ve depolamanın tadını çıkarın. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi