Microsoft Office iOS'lu cihazlara da geliyor

Microsoft Office iOS'lu cihazlara da geliyor
The Daily'de yer alan habere göre Apple'ın iWorks suitine karşı oldukça güçlü ve tecrübeli bir rakip 2012 yılında ortaya çıkacak. Microsoft Office.

Başta anavatanı ABD olmak üzere küresel tablet pazarını halen tek başına domine eden iPad'de en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan biri şüphesiz ofis uygulamaları. Her ne kadar üçüncü parti yazılımlar olsa da hiçbiri Microsoft Office kadar verimli olamıyor. Apple'ın kendi yazılımı iWork ise alışık olmayanlar için pek de kullanıcı dostu gelmiyor. Bu detayın nihayet farkına varan Microsoft nihayet harekete geçiyor ve emektar ofis paketinin iPad kullanıcılarına yönelik bir sürümünü hazırlıyor. 2012 yılında yayınlanacağı ileri sürülen MS Office iPad sürümü, iPad'de değil iOS yüklü diğer cihazlarda da çalışacak. İddiayı ortaya atan The DailyOffice'in Mac OS X sürümü için de önemli bir güncelleme geleceğini ileri sürdü.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi