Microsoft Nokia ilişkisi bitiyor mu?

Microsoft Nokia ilişkisi bitiyor mu?
İki büyük firmanın arasında kurulan iş bağı tehlikede.

Daha önce Windows Phone'yi Nokia ile özdeşleştireceklerini belirten Microsoft, bu kararından vaz geçmiş görünüyor. Mango'dan sonra yayınlanacak olan Tango versiyorunu ucuz Windows Phone yaratmayı planlamakta. Tango, Apollo (Windows 8)den önceki son Windows 7 güncellemesi olacak. 

Daha önceki duyumlar Tango'nun Nokia'ya özel olacağı yönündeydi ancak Microsoft bu uygulamayı da normal bir güncelleme olacak şekilde yayınlayacak. Bu durum Nokia kanadında hayal kırıklığı yaşatmış durumda. Nokia taraftarları da Windows Phone ile ilgili büyük hayaller kurmaktaydı ancak bu olay onların Microsoft gözünde ayrıcalıklı olmadıklarını kanıtlamış oldu.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi