Meyvelerin masterchef'i sizmisiniz?

Meyvelerin masterchef'i sizmisiniz?

Hafta sonu güzel zaman geçirilecek bir oyun fruit ninja. Ekranda çeşit çeşit meyveleri kesmek gerçekten zevkli. Oyunun amacı ekranın altından rasgele çıkan meyveleri kesmek, keserken ise usta bir ninja edasında tek hareketle kesmek. Ne kadar meyve keserseniz o kadar çok puan alırsınız.

Oyun üç adet meyveyi kesmeden yere düşürürseniz veya alttan çıkan bombaları yanlışlıkla keserseniz sona eriyor. Oyun ilerledikçe meyveler bombalara çok yakın yada üstüste çıkabiliyor. Oyunda Multiplayer özelliğinin dışında zamana karşı yarışabilir, klasik olarak ne kadar çok kesebileceğinizi oynayabilirsiniz.

Oyun sadece reflekslerinizi çalıştırdığı için kafanızı dağıtmak için bire birdir. Uzun süredir bir çok insan için fenomen haline gelen oyun arkadaşlarınızla da aranızdaki rekabet duygunuzu pekiştireceği kesin.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi