Memo Samsung, Galaxy serisine katılıyor!

Memo Samsung, Galaxy serisine katılıyor!
Samsung'un Galaxy serisi için düşündüğü yeni ürün Memo.

Bir dönem iPhone'un karşısına cihaz çıkarmakta zorlanan Samsung, bugünlerde her ay birbirinden ilgi çekici telefonlarla karşımıza çıkıyor.

 

Galaxy S4'ü başlı başına bir seri haline getiren firma, bu cihazın Active ve Zoom isimli iki farklı modelini duyurmuştu. Şimdi ise sıra Note serisine bir alternatif oluşturmaya geldi.

 

Sammobile tarafından ortaya çıkarılan Galaxy Memo, Android işletim sistemine sahip ve ekranı 4,5 inç. Galaxy Note'un birçok özelliğine ve tasarım çizgilerine sahip olacağı belirtilen cihazın bir sonraki modellerinin de yine bu ekran boyutunda olabilir.

 

Note'a alternatif olarak tanımlanmasının tek sebebi ekran boyutu zira Memo'nun teknik özellikleri bir hayli yüksek. Söylenene göre cihaz Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi, 4 çekirdekli 1.4 GHz işlemci, 8 megapiksel kamera, 2 GB bellek ve S Pen özelliklerine sahip.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi