Meğer akıllı telefonlar oyun için yapılmış

Meğer akıllı telefonlar oyun için yapılmış
Hayatımızın her alanına giren akıllı telefonlar, artık vazgeçilmezimiz olacak gibi

Her ne kadar haberimizin başlığı herkezi kapsamada da bir gerçek var ki, akıllı telefonları oyun için kullanan kullanıcılar düşündüğümüzden de fazla. Kimiler sadece iletişim ihtiyacının yanında boş anlarda zaman geçirebileceği veya eğlenebileceği bir araç olarak, kimileri de oyun ihtiyaçlarının yanında iletişimden de kopmak istemeyip, her ikisini aynı cihaz üzerinde halledebileceğini düşünen insanlar tarafından kullanılıyor akıllı telefonlar.

Grafikte de görüldüğü gibi 2009 dan 2011 e ios ve android platformu üzerinde oyun oynayan ların sayısı nerdeyse 3 e katlanmış durumda ve toplam ciro 2.7 milyar $ dan 3.3 milyar $ çıktığı tahmin ediliyor. iOS ve Android e düşen pastayıda siz hesab edin artık :)

Akıllı telefonlar her alanda (özellikle eğlence) kendine yer yapıyor ve bu yeri de alternatif cihazlar üzerinden yapıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi