Megan Fox Acer reklamında!

Megan Fox Acer reklamında!
Megan Fox, Acer için bir kampanyada karakterinin farklı ve beklenmeyen bir yanını gösteriyor.

Kreatif Ajansı Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Fox bir deniz biyoloğu olma tutkusunu ortaya çıkarıyor. Fox, Aspire S7 Ultrabook'unu kullanarak bir grup bilim insanına yunusların çıkardığı sesleri tercüme edebilen bir yazılım geliştirmelerinde öncülük ediyor.

 

 

Fox şunları söyledi: “Acer ile çalışmaya karar verdim çünkü bilgisayarları gerçekten seviyorum, ne kadar yüksek teknoloji, o kadar iyi. Bu kampanya eğlenceliydi ve bana farklı bir yanımı sergileme fırsatı verdi.”

 

 

Acer Global Marka Direktörü Maarten Schellekens, “Kampanya Acer'ın yeni ‘Sınırların Ötesini Keşfet’ marka konumunun altını çiziyor” diye konuştu ve ekledi: “Her şey insanların içlerindeki gizli gücü yaşatmaları ve tutkularını ortaya çıkarmalarında ibaret. Bunlar önümüzdeki üç yıl boyunca bir dizi yeni ürün lansmanında hayata geçirilecek.”

 

 

Intel Ortak Pazarlama Yöneticisi Ryan Baker, “Acer kampanya sırasında ortağı Intel ile yakın işbirliği içerisinde çalıştı. Acer Aspire S7 gerçekten de dünyanın en güzel ve etkileyici UItrabooklarından biri ve biz içindeki Intel Core işlemcisini güzelliğin içindeki zeka olarak görüyoruz” dedi.

 

 

Aspire S7 Acer'ın şimdiye kadar yaptığı en ince ve hafif full HD Ultrabook'tur. Dayanıklılık ve güzel bir beyaz renk için Gorilla Glass'tan üretildi, tümüyle Intel Core i7 işlemci ile güce kavuştu.

 

 

S7, Kasım ayından itibaren Türkiye’de teknoloji marketlerdeki yerini alacak.

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi