Megafon cebe girdi!

Megafon cebe girdi!
Güzel bir uygulama ile telefonunuzu megafona dönüştürebilirsiniz.

İşinize yarayabilecek, çok eğleneceğiniz ve telefonunuzdan daha fazlasını alabileceğiniz bir Android uygulaması: Megaphone. Bu uygulama sayesinde akıllı telefonunuzu bir megafon gibi kullanabilirsiniz. Yani sesinizin yükselmesi için bire bir olan bu Android uygulaması mutlaka işinize yarayacaktır. Uygulamayı buraya tıklayarak Android Market'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra cihazınızı harici ses çıkışlarına bağlayarak çok iyi performans alabilirsiniz. Akıllı telefonlarınızındaki mikrofon sayesinde sesiniz uygulama tarafından hoparlörlere iletilir ve bu sayede sesiniz daha yüksek çıkar. Telefonunuzu bir hoparlöre bağlayarak uygulamanın performansını inceleyebilirsiniz. Eğer harici bir hoparlörünüz yoksa kulaklık ile de bunu test edebilirsiniz.  

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi