Max Payne 3'ün çıkışı ertelendi

Max Payne 3'ün çıkışı ertelendi
Mart ayında çıkması beklenen oyunun çıkış tarihi ertelendi.

Daha önce 2012 ilk çeyrek oyun takvimi içerisinde bildirdiğimiz Max Payne 3'ün çıkışı ertelendi. Rockstar tarafından duyurulan yeni tarih şu şekilde; Xbox ve PS 3 için 15 Mayıs, PC için 29 Mayıs.

Gecikmenin, Max Payne 3'ün dağıtımının en yüksek kalitede gerçekleştirildiğinden emin olmak için gerçekleştiği yapılan açıklamalar arasında. Max Payne 2'nin yayınlanmasının üzerinden tam 8 yıl geçti ve eminim Max Payne severler serinin 3. oyununu heyecanla beklemektedirler. Bu sefer New York'ta başlayan macera Sao Paulo'ya uzanacak...

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi