Mass Effect 3 demosu çıktı!

Mass Effect 3 demosu çıktı!
BioWare, Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için Mass Effect 3 demosunu yayınladı.

Müthiş savaşları, detaylı kişiselleştirme seçenekleri, aksiyon sahneleri ile 2012'in merakla beklenen oyunu Mass Effect 3'ün demosu yayınlandı. Oyunun yapımcısı BioWare, serinin kıdemli oyuncularının bekledikleri tatmin edici oynayışı sunarken, seriye yeni katılacak oyuncular için de uygun bir başlangıç noktası olacak şekilde tasarlandı.

Uzaylı bir ırkın Dünya'ya yaptığı saldırı ile başlayan oyunun ileriki kısımlarında heyacan dolu tek kişilik görevler bulunuyor. Oyunculara dünya için yapılan epik savaşı üç farklı yönden tecrübe etme imkanı  veren oyunda Aksiyon sahneleri oyuncuları daha çok savaşa sürükleyecek. Demoda mevcut olan ayarları oyun esnasında değiştirebileceksiniz. Mass Effect 3 ayrıca Xbox 360 Kinect'in ses tanıma teknolojisini tamamen kullanan ilk demo olma ünvanını da taşıyacak.

Demoda ayrıca Mass Effect 3'ün yeni multiplayer modundan da örnek yer alacak. Mass Effect 3 seride ilk kez Galaxy at War sistemi sayesinde eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir işbirliği oynayışını sunacak ve oyuncuların multiplayer modundaki ilerleyişlerinin ana sefer moduna etki etmesini sağlayacak.

Dünyanın dört bir yanından 100'ün üzerinde satış mağazası tarafından 2012'in en merakla beklenen oyunlarından biri olarak gösterilen Mass Effect 3, Spike TV VGA ödüllerinde 2012'in En Çok Beklenen Oyunu ödülünü kazanandı. Oyun Xbox video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için Avrupa'da 9 Mart 2012 tarihinde çıkacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi