Masaüstü bu inceliği hiç görmedi!

Masaüstü bu inceliği hiç görmedi!
Yenilikçi ve birbirinden şık ürünleriyle dünyanın en büyük PC üreticisi olan Lenovo’nun 3 CES Ödüllü masaüstü bilgisayarı Lenovo IdeaCentre A720 Türkiye’de satışa sunuldu.

Geçen yıl ilk kez tanıtıldığı CES Fuarı’ndan 3 ödülle dönen Lenovo’nun en iddialı All-In-One (Hepsi Bir Arada) modeli IdeaCentre A720, Türkiye’de Vatan Bilgisayar’da satışa sunuldu.

 

 

Dünyanın en ince 27 inç’lik “All-in-One”ı olarak ilk kez geçen yılki CES Fuarı’nda tanıtılan ürün, çoklu dokunmatik yüzeyi ve farklı açılardan çoklu kullanımı ile görenleri hayran bırakıyor. 

 

 

DÜNYANIN EN İNCE AIO MODELİ 

IdeaCentre A720, Lenovo’nun dizüstü bilgisayarlarda elde ettiği başarının adeta masaüstüne yansımış hali. Sadece 24.5 mm kalınlığındaki çerçevesiz ekranıyla All-in-One kategorisinin dünyadaki en ince modeli olarak adlandırılan A720, yüksek performanslı bilgisayar ve TV keyfini aynı anda yaşatmayı başarıyor. All-in-One serisinin bu en iddialı modeli, 27 inç büyüklüğündeki ekranı, yüksek çözünürlük (HD) desteği sunduğu gibi çoklu dokunmatik özelliklere de sahip. Cihaz, dik, açılı veya düz kullanım için uygun, yumuşak menteşeli ve ince bir tasarıma sahip. Ayrıca daha net bir görüntü için 10 noktaya duyarlı olan bu ekranın açısını 5 dereceden 90 dereceye kadar değiştirmek ve böylece eşsiz izleme keyfine ulaşmak mümkün. 

 

EKRANA YAKLAŞANI UYARIYOR

Şıklık ve incelikte sınır tanımayan Lenovo A720, donanım konusunda da rakiplerini geride bırakıyor. Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce grafik teknolojilerine sahip ürün, kullanıcılara bugünün ve yarının en iyi deneyimini yaşatıyor. Windows 7 Premium işletim sistemine sahip üründe bulunan “Eye Distance System” teknolojisi kullanıcıları ekranla mesafe konusunda uyararak göz sağlığını koruyor. 8 GB bellek, 1TB kapasiteli disk, Wi-fi, Bluetooth, DVD okuyucu  gibi özelliklere sahip A720,  TV kumandası, kulaklık ve mikrofon gibi donanımlarıyla birlikte Türkiye pazarlarında yerini aldı.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi