Mars Entertainment; Cinebonus uygulaması

Mars Entertainment; Cinebonus uygulaması

Cepten istediğiniz Cinebonus salonuna ulaşıp buradaki film seanslarını incelemek ve bilet almak ister misiniz? O zaman bu uygulama mutlaka mobil cihazınızda bulunmalı. Uygulamayı kullanarak bilet alamak için Mybilet.com üyeliği gerekmekte. Uygulamada öncelikle istediğiniz bölgeyi seçiyorsunuz. Bundan sonra karşınıza istediğiniz bölgedeki filmler ve mekanlar geliyor. Benim favorim mekanlar üzerinden gitmek. Mekanlardan istediğiniz salonu seçiyorsunuz. 

Karşınıza seçtiğiniz salondaki tüm filmler geliyor. Bu ekranda isterseniz ileri tarihler için de seans bilgisi alabilirsiniz. Film başlıklarının altında dil seçenekleri de mevcut. İstediğiniz filmi seçerek seanslara göz atabilirsiniz. Seçtiğiniz seans için doluluk durumu ekranınıza gelecektir. Koltuklarınızı seçip ödeme işlemini de gerçekleştirdiğinizde, biletlerinizi sinema salonunun önündeki elektronik gişelerden bastırabilirsiniz. Her satın alma işlemi için size bir PNR mail ve isterseniz sms olarak gönderilmekte.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi