Mark Zuckerberg ilişki durumunu güncelledi: ‘Evli’

Mark Zuckerberg ilişki durumunu güncelledi: ‘Evli’
Facebook bulucusu ve genel müdürü Mark Zuckerberg, kendi özel profilinde evliliğini ilan etti ve ilişki durumunu “Evli” olarak değiştirdi.

Henüz 28 yaşında ve birkaç yıldır milyarder olan Zuckerberg, kız arkadaşı Priscilla Chan ile evlendi. Düğün sade bir seremoni eşliğinde Palo Alto evlerinin arka bahçesinde yapıldı. İkili, Harvard’taki kolej yıllarından beri birlikte idi.

Arkadaşlarına göre çift bu düğünü aylardır planlıyordu ama her şeyin tamamıyla olumlu hale gelmesi için bekliyorlardı. Toplamda 100 misafir davet edildi. Zuckerberg, henüz Tıp’tan yeni mezun olan Chan için söylenenlere göre bu partiyi sürpriz yapmıştı. Misafirler eve gelmeye başladığında, aslında asıl davetlinin kendisi olduğunu öğrenmiş yenge Chan.

Green Day grubundan Joe Armstrong resepsiyonda şarkılarıyla eşlik etti ve günün yemekleri çiftin favori restoranları Palo Alto Sol ve Fuki Sushi tarafından hazırlandı. O gün Zuckerberg, Facebook profilini düzenledi. “Priscilla Chan ile evli” linki altında girildiğinde fotoğrafları görebiliyorsunuz. Evlilik fotoğrafını şu an yaklaşık 1,290,000 kişi beğenmiş.

Zuckerberg ve Chan’in evlilikleri Facebook halka açık hale geldikten bir gün sonra gerçekleşti. Haliyle birçok kişi bunun hakkında spekülasyonlar ortaya atmaya başladı. Bunun kesinlikle işle alakalı olduğunu söyleyenler, hatta Mark Zuckerberg’in olası bir boşanmada Chan’in, servetinin yarısını almamasını garantiye almak için bu vakitte yaptığını iddia edenler bile var.


mark_priscella_tech


Her ne olursa olsun onlar dünya evine girdi. Biz de tebrik ediyoruz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi