Mantık ve hız konusunda zevkli bir oyun

Mantık ve hız konusunda zevkli bir oyun

Save pencil birçok pahalı ve görselliği yoğun oyunların aksine o oyunlara göre basit mantıklı bir oyun ve en ilginci ise o oyunlardan kat ve kat daha eğlenceli. Oyunda bir kalem yönetiyorsunuz göreviniz tüm mavi noktalara giderek en son kırmızı noktaya ulaşmak. Tabii bu sırada yanlış bir noktaya giderek sonraki güzergahınızla o bölüm tamamen çıkılmaz olarak o bölümü baştan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Oyun sürecinde sadece mavi noktalar ile uğraşmıyorsunuz ayrıca ataçların saldırılarından silginin sizin puanlarınızı silmenizden cetvele değmemek gibi...

Oyunun satranç gibi ekrana bakarak uzun uzun düşünülecek bir oyunda değil bölümler gerekli yerlerde beklemeyi gerekli yerlerde ise hızlı davranmayı gerektiriyor. Oyunun trailer'ini aşşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi