Mackolik uygulaması

Mackolik uygulaması

Tüm erkeklerin bir şekilde hayatından geçen  www.mackolik.com  sitesinin iphone uygulaması sitesi kadar başarılı.

Uygulamadan canlı skorları takip edebilir maçlardaki ganyan oranlarından takımların yedeklerine kadar kadar takip edebiliyorsunuz. maç esnasındaki kart ve gollerin saatini alabiliyorsunuz. Uygulama kendini dakikada bir güncellediği için skordaki herhangi bir değişiklikte size anlık (sesli ve yazılı) ileti göndererek skor hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabiliyor. Tüm maçlar yerine takip listesi oluşturarak kuponunuzdaki yada takip ettiğiniz maçı seçebilir tüm iletilerden ihtiyaçlarınızı süzerek istediğiniz maçları takip edebilirsiniz.

Çok geniş bir Pan durumu listeside bulunmaktadır. Uygulamada sitede olduğu gibi Yeni Kaledonya ligini bile takip etmeniz mümkün. Puan durumundan takıma dokunaraktakıma tıklayarak takımın fikstürüne ulaşabilir. Bitmiş maçların istatistiklerine fikstürden gene dokunarak ulaşabilirsiniz.

Mackolik en çok bu konularda takip edilsede haber girişleri oldukça günceldir. Tüm büyük spor dallarında spor branşına göre takip edebilirsiniz.

Son olarak At yarışı ile ilgilenenler için at yarışları sonuçları, tahminler, ganyanlar, bülten gibi  önemli her şeye ulaşabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi