Londra 2012 olimpiyat oyunlarını telefonunuzdan takip edin

Londra 2012 olimpiyat oyunlarını telefonunuzdan takip edin
Londra 2012 Olimpiyatları'nın resmi uygulaması sayesinde oyunları canlı olarak takip edebilirsiniz.

Resmi Londra 2012 Olimpiyat oyunları uygulaması sayesinde olimpiyatla ilgili her türlü haberi, en son sonuçları, müsabaka tarihlerini ve başlama saaatlerini kısacası öğrenmek isteyebileceğiniz herşeyi tek bir uygulamayla canlı olarak takip edebilmeniz mümkün. Uygulamayla sadece kendi ülkenizin atletleri yada takımlarına dair bilgileri takip edebilmenizde mümkün.

Uygulama, Olimpiyatta olan 36 spor dalının hepsini kapsıyor ve dilerseniz seçtiğiniz müsabakaların başlangıç saatlerinden önce sizi haberdar edebiliyor. Karşılaşmalarda çekilmiş fotoğraflardan oluşan galeriler ve atletlerin biyografilerine dahi yer verilmiş uygulamada. Yani muhtemelen haberlerde izleyebileceğinizden çok daha fazlasını üstelik anında ve canlı olarak bu uygulama sayesinde takip edebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi