LG'den 2 cep daha!

LG'den 2 cep daha!
MWC 2013 yaklaşırken, LG F Serisi cepleri 2 yeni modelle genişledi.

LG,  Optimus F7 ve F5 modellerini, Barcelona'da düzenlenecek olan MWC 2013 fuarına sayılı günler kala resmi olarak duyurdu.

 

Açıklamaya göre her iki telefon da Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemiyle gelecek. 

 

LG Optimus F5'te 4.3 inç'lik IPS ekran bulunacak ve  piksel yoğunluğu 256ppi olacak. 1.2GHz'lik çift çekirdekli işlemci, 1GB of RAM ile desteklenecek. 8GB dahili depolama alanı, 2.150 mAh batarya, 5 megapiksel arka ve 1.3 megapixel önkameralar, telefonun diğer özellikleri olacak.

 

Optimus F7 ise 4.7 inç'lik True HD IPS ekrana sahip ve piksel yoğunluğu 312ppi. 1.5 GHz çift çekirdekli işlemcinin yanı sıra 2 GB da RAM'e sahip olacak. Dahili depolama alanı, F5 gibi, yine 8GB. Arka kameranın çözünürlüğü 8 megapikselken, ön kamera 1.3 megapiksel çözünürlük sunacak. Telefonda yer alacak olan pil ise, 2.540 mAh kapasiteye sahip olacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi