LG ve Intel'den akıllı televizyonlar için işbirliği

LG ve Intel'den akıllı televizyonlar için işbirliği
LG ve Intel dev işbirliği

LG ve Intel, Intel'in kablosuz görüntü aktarımı teknolojisi için, LG nin kendi ürünlerinde kullanmak üzere işbirliğinde anlaştılar. Bu işbirliği ile kablo ya da bir kablosuz adaptör ile televizyon ve diğer cihazlar arasında bağlantı kurmaya gerek kalmayacak. Intel'in kablosuz teknolojisi ile herhangi bir içerik çok kolay bir şekilde televizyona aktarılabilecek.

LG'nin Cinema 3D Smart TV teknolojisi ile entegre olacak bu teknoloji kullanıcılara çeşitli cihazlardan çok kolay bir şekilde televizyonlarına aktarım yapmlarına olanak sağlayacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi