LG, Optimus L9 II resmi olarak duyuruldu!

LG, Optimus L9 II resmi olarak duyuruldu!
LG yeni orta seviye akıllı telefonunu Hollanda'da resmen duyurdu.

Ağustos ayının ilk haftası duyurmuş olduğu yeni amiral gemisi LG G2 ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran LG, yeni akıllı telefonu LG Optimus L9 II'yi resmi olarak duyurdu.

 

Optimus L9 ailesinin en yeni üyesi LG Optimus L9 II, 4.7 inç büyüklüğünde ve 1280 x 720 piksel çözünürlükte True HD IPS ekrana sahip. 1.4 Ghz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alan cihazın, 1 GB RAM ve 2.150 mAh değerinde bataryası bulunuyor. Orta seviye olarak karşımıza çıkan LG Optimus L9 II, arka tarafında 8 megapiksel çözünürlükte kameraya sahip. Ön tarafında ise, 1.3 MP'lik ikinci bir kamerası bulunuyor.

 

Hollanda'da duyurulan LG Optimus L9 II'nin fiyatı ve çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak cihazın, Ekim ayında raflardaki yer alması bekleniyor.

 

İlk olarak Güney Kore ve Avrupa'da satışa sunulması beklenen Optimus L9 II ile ilgili daha fazla bilginin IFA 2013′te paylaşılması ve fiziki olarak tanıtılması bekleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi