LG Optimus L5 Haziranda Avrupa'da!

LG Optimus L5 Haziranda Avrupa'da!
LG'nin şık Android 4.0 akıllı telefonu ''Optimus L5'', Britanya'ya, Almanya'ya ve Fransa'ya bu ay geliyor.

LG'nin şık Android 4.0 akıllı telefonu ''Optimus L5'', Britanya'ya, Almanya'ya ve Fransa'ya bu ay geliyor. Ardından Orta Doğu, Asya ve son olarakta Orta Amerika ve Güney Amerika'da pazarlanacak.

Cihaz özellikleriyle pek çok kullanıcının kalbini fethetmese de, fena sayılmaz. Ancak cihaz şıklık bakımından oldukça puan alabilecek durumda: 10 cm kadar bir ekran ve 9.5mm kalınlığında bir boyuta sahip. Optimus L5 bize biraz da LG'nin PRADA serisini andırıyor.
Ayrıca Optimus L5 bazı pazarlamalara,(Asya, BDT, Orta Doğu, Orta ve Güney Amerika) çift sim kartlı özelliği ile gelecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi