Lezzetli yemekler de artık cepte

Lezzetli yemekler de artık cepte

Birçok yemek uyguolaması arasında profesyonel elinin değdiği bi uygulamadan bahsetmek istiyorum. "Lezzet: Yemek Tarifleri" uygulaması bir çok detay ile rakiplerine fark atmış durumda.

Uygulama bizi birçok detaylı tarif ile karşılıyor bu tariflerde özellikle diyet yemekleri ve pratik yemekler ayrı ayrı ilgili kullanıcıların en çok zaman geçirebileceği kategoriler. Yemeklerin içerisine girildiğinde sıralama ölçüsünü sağ tarafta bulunan seçenek ile tek tık ile değiştirebiliyorsunuz. Bu seçenekler yeniler, harf sırası, puanı, o kategorideki videolu ürünler ve tüm videolar olarak listeleyebiliyorsunuz.

Özellikle yemek tariflerinin videoları uygulamada fark yaratan en büyük özellik. Videolar bir yerlerden kopyalanmış değil, Türk bir aşçının profosyonel bir mutfakta detaylı anlatımı ile izleyebiliyorsunuz.

Ne yazık ki yemekler arasında gezinirken Lezzet dergisinin reklamı o kadar sık çıkıyorki sıkılabiliyorsunuz. Genel anlamda kullanabilirliği olsun tariflerin başarısı olsun ücretsiz bu uygulamanın cebinizde olmasının size zararı belke sadece kilo olarak olur.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi