Lenova IdeaPad S serisinin 14 inçlik ürünü S400 Türkiye pazarında!

Lenova IdeaPad S serisinin 14 inçlik ürünü S400 Türkiye pazarında!
Yüksek performans ve ekonomik fiyatı bir arada sunan S400, mercan kırmızısı ve sedefli gri renk seçenekleriyle tüketicilerle buluştu.

Yenilikçi ürün ve teknolojileriyle dünyanın en büyük ikinci PC üreticisi olan Lenovo, ultra-taşınabilir kategorisindeki heyecanını şimdi de IdeaPad S400 ürünüyle sürdürüyor. İnce ve hafif tasarımının yanı sıra uygun fiyatıyla öne çıkan S400, netbook’tan daha yüksek performansı, uzun pil ömrü ve ekonomik fiyatıyla, PC kullanıcılarının tüm taleplerini karşılıyor.

 

 

Sadece 21.9 mm incelik ve 1.8 kilogramdan az ağırlığıyla “ultra-taşınabilir” kategorisine yeni bir soluk getiren cihaz, metalik cilalı pürüzsüz dış yüzey tasarımı, 3. Nesil Intel® Core™ işlemcisi ve üstün teknolojilerle, performans ve şıklığı aynı anda sunmayı başarıyor.

 

 

Cihazın teknolojik üstünlüklerine gelince… 500GB’a kadar sabit disk depolama kapasitesi kullanıcılara müzik, film ve belgeleri depolamak için bolca alan sunarken, akıllı enerji yönetimi pil ömrünün 5 saate kadar uzamasını sağlıyor. Bu teknoloji aynı zamanda pilin uzun dönemli dayanıklılığının da korunmasında etkili oluyor.

 

 

S400’deki Microsoft Windows 7 Home Premium işletim sistemi istenildiğinde Windows 8’e yükseltilebiliyor. Cihazın akıllı dokunmatik faresi ise kullanıcılara kaydırmada ve yakınlaştırmada daha kontrollü bir tecrübe sunuyor. Diğer Lenovo dizüstü bilgisayarlarında da bulunan ve yazımı hızlandıran AccuType klavye teknolojisi ise kullanıcılara konforlu ve hatasız bir yazım deneyimi sağlıyor.

 

 

S400, sabırsız PC kullanıcıları için bire bir. Çünkü cihazda bulunan “Lenovo Quick Start” (anında açılma) teknolojisi ile saniyeler içinde çevrimiçi olmak mümkün. Lenovo’nun veriyi yedekleme ve yeniden yükleme, bozuk sistem dosyalarını kurtarma ve tam virüs tarama yapma için mükemmel kolaylık ve hızlı bir yol sunan “OneKey™ / Tek Tuşla Veri Kurtarma Sistemi” ile ise veri güvenliği tam koruma altına alınıyor.

 

 

Tüm bu teknolojik üstünlüklerinin yanı sıra tasarımıyla da göz dolduran Lenovo S400, Türkiye’de kırmızı ve gri renk seçenekleriyle satışa sunuldu bile. 14 inç HD geniş ekran görüntüsü, stereo hoparlör ve Dolby® Advanced Audio™ v2 sertifikasyonuyla S400, kapsamlı eğlence ve multi-medya işlemleri için de seçkin özellikler sunuyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi