Küçük Araçlar ile Yarışalım mı?

Küçük Araçlar ile Yarışalım mı?
Mini araçlar ile yarışılan çok eğlenceli bir oyun.

Mini motor Ücretsiz ve ücretsiz olmasına rağmen bir çok ücretli oyundan daha eğlenceli bir oyun. Oyun iphone da oynandığı gibi Android telefonlarda da oynanabilmesi ise oyunun büyük bir kesim tarafından sevilmesinin başka bir nedeni.

Oyunda Galeride de gördüğünüz üzere kuşbakışı bir şekilde pistte başka araçlar ile yarışıyorsunuz. Oyunun başlangıcında seçtiğiniz bir araç ile yarışlar kazanıyor kazandığınız yarışlardan gelir elde ediyorsunuz. ve tekrar kazandığınız tutarlar ile aracınızı modifiye ederek daha büyük yarışlarda yarışabiliyorsunuz. Oyunu indirirken telefonumdaki civa sayesinde direksiyonu kullanacağımı düşünüyordum ki sol alt kısımda bulunan direksiyon ile çok rahat bir şekilde aracın kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Aracınızın ivmelenme, en yüksek hız, yol tutuş ve nitro kullanım olarak modifiye edebiliyorsunuz. bu saydığım özelliklerden sadece nitronun işleyişi adabanın özelliğinden bağımsız olarak sizin parmağınıza bağlı. Nitro her arttığında nitronun kullanım hakkınız bir artıyor. Haritalar detayları ile oldukça tatmin edici. Yağmurlu havalarda da yarışıyorsunuz ve yol tutuşunuz zorlaşıyor. Oyun bana nedense NFS oynadığımı hissettiriyorki aslında yakından uzaktan hiç bir alakası bile yok. Oyun uzun süre zevkli oynayacağınız bir oyun.

Haritaya genel bakış
Ana menü
Gece yarışı

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi