KPSS cepte!

KPSS cepte!
KPSS sınav sorularını her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir uygulama...

KPSS Cepte uygulamasıyla 2011 yılına ait KPSS sınav soruları elinizin altında olacak. Uygulama giriş ekranı üzerindeki "Güncelle" butonuyla sisteme eklenecek yeni sınavları da otomatik olarak indirebileceksiniz. Bu yüzden Güncelle işlemini zaman zaman tekrarlamanızda fayda var. Başladığınız bir sınavı bitirmeden kaydedebilir ve daha sonra kaldığınız sorudan devam edebilirsiniz. Bitirdiğiniz sınavları da aynı şekilde kaydederek süre ve doğru/yanlış oranlarınızı takip edebilirsiniz.

Uygulamayı Google Play'dan ücretsiz olarak indirerek Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. Aşağıdaki video ile uygulamanın nasıl kullanıldığını da izleyebilirsiniz.


 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi