Köşe yazıları için uygulama

Köşe yazıları için uygulama

Köşe yazıları konusunda bir süredir size yazmak istiyordum. Dahası benim internetten köşe yazısı takip etmek için kullandığım tek sitenin uygulaması bu.Size bugün bahsetmek istediğim uygulamanın adı YazarOku. Uygulamada gazeteler,günün yazıları ve yazarlar  ağırlıklı uygulamada gazeteyi seçerek o gazetenin yazarlarını listeleyebilir. Direk yazar arayarak yazarlara ulaşabilirsiniz. Günün yazıları kısmında ise o günün yazılarını haftalık yazarların yazılarını buradan ancak o gün yazısı varsa okuyabilirsiniz. Uygulamanın ücretli ve ücretsiz 2 hali mevcut. Ücretli halinin farkı bazı yazarları favorilerim e ekleyerek daha rahat bir şekilde takip ettiğiniz yazarlara ulaşabilmek.  Ücretsiz uygulamada da ancak bir yazarın son 3 köşe yazısına ulaşabiliyorsunuz. Yani düzenli takip edebiliyorsanız zaten büyük bir eksiklik yok.

Uygulamanın kullanılabilirliği çok kolay ve basit olması ek bir avantaj. Uygulamanın eksikliği ise sitesinde en çok okunan yazarlar anlık olarak listeleniyor yani o gün en çok okunan magazin, ekonomi, spor gibi alt dallarda listelerken bu güzel özellik uygulama da mevcut değil. Umarız sonraki versiyon güncellenmesinde bu konuda da çalışması olur.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi