Köpek Savar

Köpek Savar

Mobil uygulamalar fobilerimize bile çare olmakta. Köpek savar basit ve tek amaçlı bir uygulama. Bu amaçla üretilmiş cihazların yaptığının aynısını yapmakta. Telefonunuza yüklediğiniz uygulama sayesinde telefonunuz bir ses yaymakta ve çervredeki köpeklerin size yaklaşmasını engellemekte. Kullanımı gayet basit telefonunuza Google Play'den uygulamayı indirip sadece çalıştırın ve telefonunuzun sesinin açık olduğundan emin olun. Duyacağınız ses sizi bile rahatsız edecek boyutta, muhtemelen köpeklerin bu algısı çok daha farklıdır.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi