Klasik Facebook'a geçiş

Klasik Facebook'a geçiş
Alışık olduğumuz eski facebook deneyiminize kaldığınız yerden devam etmek istermisiniz?

İnternette kullandığımız hizmetlerin zaman içerisinde değişimlere uğraması artık kullanıcılar tarafından da bir çok kez kabullenir oldu. Ama bazen öyle değişiklikler oluyor ki kullanıcıların bu değişikliklere (özellikle görsel) adaptasyonu zaman alıyor ve belki de kullanıcılar bunlara adapte olamadan firmalar tarafından değişiklikler geir alınabiliyor. Özellikle microsoft'un ücretsiz mail hizmeti hotmail'de zaman zaman bu tür sıkıntıları tecrübe edinmiştik.

Facebook'da yayına çıktığı ilk zamanlardan sonra belkide en büyük değişikliğini yaparak (Timeline, zaman tüneline geçiş ile) bir anda kullanıcıların tüm kullanım alışkanlıklarını tepetaklak etti. Bir çok kullanıcıda nasıl eski facebook deneyimini yaşarımın cevabını aramaya başladı. 

Aslında bu sorunun cevabı oldukça kolay tabi eğer Chrome kullanıcısı iseniz :)

Yapacağınız tek şey chrome app store'a(chrome uygulama mağazası) girip ordan "facebook classic" aratmanız ve eklentiyi yükleminiz. 

Ve artık Facebook'un eski yüzü ve bizim kullanım alışkanlıklarımızda bir değişiklik olmadan önceki Facebook deneyimimize kaldığımız yerden devam edebileceğiz.

techcekirdek.com

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi