Kasım Xbox ayı oldu

Kasım Xbox ayı oldu
Kasım ayında Microsoft Xbox satışlarında rekor kırdı.

Kasım ayı içerisinde sadece Amerika'da 1.7 milyon Xbox satıldı. Bu Xbox satışlarında bir rekor demek. Bunun sebebi birazda kasım ayının özelliğinden sanırım. Bildiğiniz gibi Kasım ayı iki muhteşem oyunun yayınlandığı aydı. Assassin Creed ve Call of Duty devam oyunlarını yayınlamışlardı. Yaşanan 'Black Friday' satışları da bu satışa büyük katkılarada bulunmuş.

Xbox'ın yeni modeli 2012 3. çeyrekte satışa sunulacak. Yeni çıkacak modellin mevcut modellerin sonu olacağı söylentileri olmasına rağmen Xbox halen yeni bir konsolmuşcasına satışına devam ediyor. 

Kinect artık Xbox için çok önemli hale geldi. Satışa sunulmasıyla birlikte tarihin en hızlı satın alınan ürünleri arasına giridi. Microsoft bu konudaki çalışmalarını halen sürdürmekte. Bu ürünlerde çok büyük bir satış yakaladı Kasım ayı içerisindeki bir haftada tam 750000 Kinect sensörü satıldı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi