Kafeinden etkili uyandıran uygulama

Kafeinden etkili uyandıran uygulama

Hayatım boyunca uyanmak için hep alarm kurdum. Kurduğum alarmların hepsi ses ile uyandırma çalışırdı. Bazısı güzel, bazıları cırtlak seslerle sizi ayıltmaya çalışırdı. Wake n shake ise yenilik dalında kendi rekorunu kırmış durumda.Kullanıcıların oylamasının 5 yıldız alarak şu sıralar hızlı bir yükselişe girdi.

Uygulamanın mantığına gelirsek; alarmın kapatma tuşu yok! Alarm çalmaya başladığında telefonu alıp var gücünüzle sallamalısınız. Bu şekilde telefonda ki bir sallayarak artan çubuğun tamamını doldurursanız alarm susuyor. Alarmı susturmak ise gerçekten zor yani uygulama yazarları kişinin telefonu susturmak için ayıldığından emin olmak istiyor.

Uygulamanın melodileri ile gerçekten gülümseten cinsten. Ne rahatsız edici, ne çok hafif. Bir alarm programından bu kadar fark yaratılması beni çok şaşırttı.Uygulamanın ücretsiz olduğunu bildirmekten ise ayrı bir zevk duyarım. 

Güne wake n shake ile güzel başlamayı şiddetle tavsiye ederim.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi