Kadınlara makyaj uygulaması

Kadınlara makyaj uygulaması
Makyaj yapmanın inceliklerini anlatan kullanışlı bir mobil uygulama

Makyaj teknikleri, yüz şekline göre makyaj yapmak, makyajın sırları, makyaj yapmanın incelikleriyle ilgili detayları anlatan Android uygulaması. Uygulamayı Google Play'dan mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulamayı mobil cihazınıza yükledikten sonra; çekici kedi gözü makyajı, fondöten kullanımı, ruj kullanımı, cilde uygun makyaj yapma, göz makyajı, yüz şekline göre makyaj teknikleri, allık kullanımı, rimel kullanımı ve daha fazlasını ayrıntıları ile öğrenip, tüm teknikleri deneyebilirsiniz.

Ayrıca uygulamalar arasında ünlü isimlere makyaj yapıldığında nasıl göründüklerine dair bir kaç simülasyon uygulamasıda bulabilirsiniz. Ünlüleri ya da kendi fotoğrafınızı çekerek uyguladığınız makyajın sonucunu anında akıllı telefon ve tablet uygulamanızda görmeniz mümkün olacaktır.

Her alanda ortaya çıkan akıllı telefon ve tablet uygulamaları ile kadınlar artık makyajın inceliklerini arayıp sormak/öğrenmek zorunda kalmadan akıllı telefon ve tablet uygulamaları makyajın en ince ayrıntılarını öğrenme imkanlarına sahip olabilecekler.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi