İstediğiniz Microsoft Tag'i kolayca oluşturabilirsiniz.

İstediğiniz Microsoft Tag'i kolayca oluşturabilirsiniz.
Bir içerik ya da herhangi bir web sitesinin adresini ya da AppStore'daki uygulamanızın download linkini veya bir resmi ya da vCard'ınızı Microsoft TAG olarak oluştumak çok kolay.

Genellikle normal düzeyde internet kullanıcıları Microsoft Tag uygulamasını sitelere erişmek için kullanıyor. Microsoft Tag oluşturmak için ilk önce Microsoft Tag `ın sitesine giriyoruz. 

Eğer bir Microsoft üyeliğiniz yoksa ilk önce üyelik oluşturun ve giriş yapın. Üyeliğiniz varsa direk giriş yapıp işlemlere başlayabiliriz.

 

 

 

 

  • `Create a Tag` yazılı butona tıklıyoruz.

  • `Tag Title`, `Tag Type`, `Tag Notes` alanlarını isteğinize göre dolduruyorsunuz.
  • `Start Date` adlı yerde etiketimizin -tag- başlangıç tarihini giriyoruz.
  • `End Date` adlı yere ise etiketimizin son kullanım tarihini giriyoruz. Yani gireceiğiniz tarihten sonra etiket çalışmayacaktır.
  • `vCard` bölümüne gerekli bilgileri dolduruyoruz.
  • Son olarak `save` butonuna tıklayıp, etiketimizi kaydediyoruz.


Daha sonrasında `render` bölümündeki resme tıklayarak etiketimizi -tag- kaydediyoruz. Artık kullanabiliriz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi