İşte yeni iPhone5

İşte yeni iPhone5
Apple'ın merakla beklenen iPhone5'i için yeni fotoğraflar ortaya çıktı!

Yeni iPhone ların daha uzun bir ekran ile geleceği ve kulaklık girişinin yer değiştirdiği öngörülüyor. Uzun yapılı bir iPod touch'un küçük sızıntısının ardından yeni iPhone'un arka tarafı olduğu iddia edilen birçok fotoğraf ortaya çıktı.

uBreakiFix tarafından ortaya çıkan fotoğraflar, iPhone 5'in ekranının bugün kullanılan iPhone 4S'den daha uzun olacağını gösteriyor. Fotoğraflara göre Apple, daha ince ve daha küçük bir istasyon bağlantısına sahip bir iPhone 5 ortaya çıkarabilir. Üreticilerden 9to5Mac web sitesine sızdırılan kasalar da söylentileri doğruluyor. Hem siyah hem de beyaz kasa için sızan fotolara göre, telefonun formunun değiştiği, boyunun uzatılarak ekranın büyütüldüğü görülüyor. Ayrıca Facetime için kullanılan ön kameranın da yeri değiştirilmiş.

Her iki üreticiden gelen fotoğraflar da birbirine benziyor ve gerçek olma ihtimalini yükseltiyor. Yeni iPhone’un ekranı 3.95 inç ve 1136’ya 640 çözünürlükte olacak gibi görünüyor. Daha büyük ve detaylı ekran ile iPhone kullanmak daha da zevkli hale gelecek:)

Yeni iPhone - New iPhone

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi