İşte Türkiye'ye geliş tarihi!

İşte Türkiye'ye geliş tarihi!
Nokia'nın en yeni iki cebinin Türkiye çıkış tarihi sonunda belli oldu.

Nokia'nın bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında Lumia 920'nin çıkış tarihi duyuruldu. 21 Aralık'ta Turkcell, Avea ve Nokia Shop kanallarıyla Türkiye genelinde satışa sunulacak olan Lumia 920 Windows Phone 8 işletim sistemini kullanıyor.

 

 

İşte cihazın diğer donanımsal özellikleri şöyle: Çift çekirdek 1.5 Ghz Krait işlemci, 4.5 inç IPS TFT ekran, 720×1280 piksel çözünürlük, Carl Zeiss optik teknolojili 8 megapikselli ve LED flaşlı arka kamera, 3G , kablosuz şarj teknolojisi ve 2000 mAh batarya.

 

 

Aynı tarihte satışa sunulacak olan Lumia 820'nin özellikleri ise şöyle: Windows Phone 8 işletim sistemini kullanan cihaz 160 gram ağırlığında ve 4.3 inç'lik bir ekranı var. 1.5 GHz Qualcomm çift çekirdek işlemciden güç alan ve 8 megapiksel dahili kamera kullanan Lumia 820'nin dahili hafızası ise 8 GB.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi