İşte SmartWatch 2!

İşte SmartWatch 2!
Sony, akıllı saatinin yeni sürümü SmartWatch 2'yi tanıttı!

Sony, giyilebilir teknolojik ürünü SmartWatch'un yeni sürümü SmartWatch 2'yi tanıttı.

 

Android işletim sistemiyle çalışan saat, selefindeki cebinizdeki aramalara cevap verme, e-postaları ve metin mesajlarını okuma, fotoğraf çekme gibi birçok özelliği koruyor. 1.6 inç'lik (220x176) dokunmatik ekranı ile bir miktar büyüyen SmartWatch 2, IP57 su ve toz geçirmezliği sertifikasına sahip. Sony, saatini kişiselleştirmek isteyenler için çelikten oluşan bir bilek bandı paketi de sunuyor.

 

SmartWatch 2, NFC ve Bluetooth 3.0'ı da destekliyor. Bu sayede onu Android 4.0 veya üzeriyle çalışan herhangi bir cihazla kolaylıkla eşleştirebiliyorsunuz. Sony'ye göre saatin pili, ortalama bir kullanımla 4 gün dayanıyor. Saati az kullandığınızda ise bu süre, bir haftaya kadar uzayabiliyor.

 

Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklenen saat için herhangi bir fiyat, şimdilik açıklanmadı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi