İşte HTC One mini!

İşte HTC One mini!
HTC'nin bir süredir dedikodusu yapılan cebi HTC One mini, galiba sonunda sızdı!

Çıkışının ilk ayında 5 milyon satmayı başaran HTC One'ın satışları hız kazanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz 1.5 senede yaşadığı zorlukları atlatmaya çalışan HTC'nin yeni planı ise amiral gemisine HTC One Mini (veya HTC One M4) adında bir "kardeş cep" piyasaya sürmek.

 

Estonyaca bir web sitesi olan forte.delfi.ee'nin sızdırdığı bu 4.3 inç'lik cep, HTC One Mini olabilir. Telefon 1280x720 çözünürlük sunuyor ve site, cebin özelliklerinin HTC One'a kıyasla bir miktar düşürüldüğünü doğruluyor. Aslında pek de minik sayılmayacak HTC One Mini'nin diğer özellikleri arasında 2GB RAM, çift çekirdekli ARM işlemci, 16GB NAND flaş depolama alanı, HTC One'daki ile aynı UltraPixel kamera var.

 

Ağustos'ta tanıtılacağı iddia edilen cep, Avrupa'da 523 dolara satılacak. Bu fiyat, "saf" HTC One'ın Play Store'da 599 dolara satıldığını (tabi ki yurtdışında) düşündüğümüzde biraz pahalı görünüyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi