İşte Galaxy S4 Zoom!

İşte Galaxy S4 Zoom!
Samsung'un son bombası Galaxy S4 Zoom, kameralı bir cebe değil, telefonlu bir kameraya benziyor!

10x optik zum özelliğine sahip 16 megapikel kamerası bulunan Galaxy S4 Zoom, akıllı telefon-dijital kamera melezinin öncüsü olacak. 

 

Samsung, akıllı telefonunu ağırlıklı olarak fotoğraf çekmek ve paylaşmak için kullanan tüketicilerin dikkatini çekecek Galaxy S4 Zoom’u duyurdu.

 

16 megapiksel kamera, 10x optik zum ve optik görüntü sabitleyicisi (OIS) bulunan kamerasıyla gelecek S4 Zoom, LTE (süper hızlı veri indirme özelliği) de bulunduracak.

 

FAZLA AKILLI

Android Jelly Bean (4.2) işletim sistemi kullanan S4 Zoom, Samsung’un geliştirdiği TouchWiz kullanıcı arayüzüne sahip olacak.

 

Telefon-kamera, ‘Photo Suggest’ içeriğiyle kullanıcılara ‘en ideal fotoğrafı çekebilecekleri mekanı’ önerecek. Telefon önerileri, diğer fotoğrafçıların çektiği görüntülere dayanarak yapacak.

 

S4 Zoom, 4.3 inç (10.9 cm) qHD Super AMOLED ekrana ve 1.5 Ghz çift çekirdekli işlemciye sahip olacak. qHD, küçük ekranlarda yüksek çözünürlük sağlayan ekran teknolojisi olarak tanımlanıyor.

 

CNET’in verdiği bilgiye göre, S4 Zoom belli piyasalar başta olmak üzere 2013’ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülebilir. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi