İşte Galaxy S4!

İşte Galaxy S4!
Samsung'un merakla beklenen akıllı telefonu Galaxy S4'ün özellikleri ortaya çıktı.

Samsung'a yakın bir kaynak olan ve tahminlerinde tutarlılığıyla tanınan Sammobile, Galaxy S4'ün özelliklerini yazdı.

 

Samsung Altius kod adını taşıyan GT-I9500 numaralı Galaxy S4 telefon'un 4.99 inç'lik Full HD Super AMOLED ekranı bulunuyor. 1920x1080 piksel ekran çözünürlüğüne ulaşan cihaz aynı zamanda 8 çekirdekli Exynos 5 Octa işlemcisinden güç alıyor. Bu işlemcinin ARM Cortex A15 tabanlı bölümü 1.8 GHz hızında çalışırken, ARM Cortex A9 tabanlı bölümü ise 1.2 GHz hızında çalışacak.

 

Android 4.2.1 Jelly Bean işletim sistemi altında çalışan cihaz TouchWiz Natura arayüzünü kullanıyor. 13 megapiksel arka, 2 megapiksel ön dahili kameraya sahip olan cihazın bu yılın ortalarında satışa sunulması bekleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi