İşte Facebook'un yeni logosu!

İşte Facebook'un yeni logosu!
Belki çoğunuz farkında bile değilsiniz ama Facebook, yıllardır kullandığı logosunu değiştirdi!

Facebook'un henüz belirli kişilerin kullanabildiği Graph Search çubuğunun yanındaki yenilenmiş Facebook simgesi dikkat çekiyor.

 

Yeni Facebook simgesinde altta bulunan "saydam" bant ortadan kaldırılmış; "F" harfi ise alta doğru biraz uzatılmış. Böylece zaten basit bir görünüme sahip olan Facebook simgesi, daha da sade hale getirilmiş. Yeni simgenin bir karakter kadar sembole de benzemesi dikkat çekiyor.

 

Facebook web sitesinin Graph Search'lü sürümünde görünen simge, sosyal ağın Android mobil uygulamasında da kullanılmaya başlanmış durumda. Facebook uygulamanız güncel ise, uygulama listenizdeki Facebook simgesine baktığınızda bu küçük farkı görmeniz mümkün.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi