İşte en çok satan Android tablet!

İşte en çok satan Android tablet!
Android işletim sistemini kullanan bu tablet, diğer teknoloji devlerini de geride bıraktı.

Google'ın minik tableti Nexus henüz Türkiye pazarına girmemiş olsa da, dünya genelinde girdiği ülkelerde satış bazında oldukça başarılı bir profil çiziyor. Bu anlamda Avrupa'nın en büyük mobil perakendecisi Carphone Warehouse, Nexus 7'nin en fazla satan tablet olduğunu kaydetti.

 

 

Google Nexus 7'yle ilgili yapılan bu açıklamaya bakıldığında internet devinin Samsung, Amazın gibi diğer devleri geride bıraktığı söylenebilir.

 

 

7 inç'lik tablet pazarında durum böyleyken, Apple da diğer yandan iPad mini'lerini hazırlıyor. Bu sayede Apple da küçük ekranlı tablet pazarına giriş yapacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi