İşte BlackBerry Z10!

İşte BlackBerry Z10!
BlackBerry'nin 2013 bombası Z10 böyle incelendi.

BlackBerry'nin çeşitli ertelemelerden sonra 2013 için hazırladığı fiziksel tuşlardan yoksun, tamamen dokunmatik BlackBerry Z10'u geçtiğimiz haftalarda bir sızıntı sayesinde görmüştük. Ancak onu onu eline alarak test etme fırsatı yakalayan Avusturya merkezli bir web sitesi, yayınladığı video ile BlackBerry Z10'u tam anlamıyla ortaya çıkarmış oldu.

 

Telekom-Presse tarafından yayınlanan 7,5 dakikalık videoda telefonun çeşitli özellikleri detaylı olarak inceleniyor. Konuşmalar Almanca olsa da Z10'u inceleyebilmek için görüntüler yeterli. BlackBerry Z10'un arayüzünün son derece akıcı olması, dikkatinizi çeken ilk detaylardan.

 

Videoda Z10'u anlatan konuşmacı, onun teknik özelliklerini de sıralıyor. Videoya göre cihaz, 4.2 inç'lik bir HD ekrana, çift çekirdekli 1.5GHz ARM Cortex A9 işlemciye ve 2GB RAM'e sahip. Sunulan boş depolama alanı ise 16GB.

 

125 gram ağırlığındaki cep, RIM'in yeni BlackBerry 10 işletim sistemi üzerinde çalışıyor. BlackBerry Z10'un nasıl çalıştığını Telekom-Presse'in 7,5 dakikalık videolu incelemesinde yakından görebilirsiniz!

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi