İşi uzmanına sorun

İşi uzmanına sorun

 Uzman TV'nin ios uygulamasıda sitesi kadar başarılı. Uygulama arama modülü dışında 4 alt kısımdan oluşuyor. 

Yeniler son eklenen uzman görüşlerini içeriyor. Buradan Uzman TV'nin takipçisiyseniz yeni eklenen videolara göz gezdirebilirsiniz. Popüler en çok hit alan uzman görüşlerini takip etmeniz için ziyaret etmeniz gereken kısım. Genelde sitede kadınların ağırlılı olduğunu buradan net bir şekilde anlıyoruz. Uzmanlar videoları ise dikkate alınan uzmanların konularını tek kalemde görmenizi sağlıyor. Örneğin bir konuda bir uzmanı beğendiniz ve diğer videolarını görmek için o uzmanın tüm videolarına buradan ulaşabilirsiniz. Kanallar ise tüm videoların kategorize edilmiş halini gösteriyor. Buradan moda, sağlık, ekonomi gibi kategoriler içerisinde gezinebilirsiniz.

Bu saydığım 4 kategori de içerisinde Konu, Soru ve Uzman olarak alt kategoriler mevcut. Alt kategorilerden de aradığınızı daha hızlı bulabilirsiniz.

En çok kullanılacak kısım ise ara modülü modülde ihtiyacınız olan neredeyse herşeyle ilgili bir video var.

Web adresinde reklamsız neredeyse hiçbirşey izlenemeyen sistemin uygulama halinde de karşımıza hiç reklam çıkmadığını belirtmek isterim. Ne kadar süre daha reklamsız hizmet vereceğini bilmem ama şu an uygulama inanın çok işlevsel.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi