IQ'nuzu biliyormusunuz?

IQ'nuzu biliyormusunuz?

Her insan ortalamanın üstünde bir zekaya sahip olduğunu düşünür ama matematiksel olarak ortalama oluşma aşamasında birilerinin ortalamanın altında olmadı doğaldır:) Günümüzde IQ testi çok tartışılan bir test, güncelliği olsun, soruları olsun geçerliliğini biraz kaybediyor. Her geçen gün yeni zeka türleri tartışmalara konu oluyor. Dil zekası, sayısal zeka, görsel zeka, duygusal zeka bunların bazıları.

 Tüm bunlara rağmen hala güncel olmasada geçerli bir test IQ testi. IQ yazdığınızda bir çok iyi kötü IQ test uygulamaları çıkıyor. IQ TEST uygulaması uygulamalar için en beğendiğim. Kullanımının rahat olmasının yanında testi hemen bitirmek zorunda değilsiniz.. Eğer IQ puanınızı merak ediyorsanız çözüm bu uygulamada.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi